Skip to main content

Унікальний розважально-оздоровчий комплекс «Оскар» Трускавець запрошує всіх, хто бажає доторкнутися до дивовижного світу дельфінів і отримати потужний заряд незабутніх вражень та емоцій від спілкування з цими розумними і доброзичливими тваринами.
Дельфінарій Трускавець: короткий опис
Розважально-оздоровчий центр «Оскар» - єдиний на території Західної України комплекс, де можна не тільки стати свідком унікальної програми за участю морських мешканців, а й пройти курс реабілітаційної терапії.
Для всіх бажаючих в комплексі організовані терапевтичні заняття, які проходять під керівництвом професійних інструкторів. Вони засновані на безпосередній взаємодії дельфіна і людини. Спілкування із цими прекрасними тваринами на тільки сприятливо впливають на фізичне здоров'я пацієнта, але і стабілізують його емоційно-психічний стан.
Численні наукові дослідження підтверджують, що в результаті регулярного контакту людини з дельфінами відбувається інтенсивна стимуляція кори головного мозку, внаслідок чого помітно покращується робота нервової, вестибулярної, імунної та серцево-судинної систем організму.
Терапевтичні заняття проходять згідно з наступною схемою:
- знайомство з інструктором;
- перший контакт з дельфіном на помості;
- плавання і гри з дельфіном в басейні.
Особливий захват дельфіни викликають у малюків. За численними відгуками батьків, спілкування дітей з вихованцями дельфінарію позитивно позначилося не тільки на їх повсякденній поведінці та ставленні до оточуючих, але і на емоційному стані.
Окрім програми оздоровчої терапії, в стінах комплексу «Оскар» Трускавець регулярно проводяться яскраві і захоплюючі вистави, в процесі яких глядачі можуть насолодитися неймовірними номерами у виконанні мешканців дельфінарію. Це унікальне видовище не залишить байдужими ні дорослих, ні дітей. Даний фактор робить комплекс «Оскар» ідеальним місцем для активного сімейного відпочинку.
Як дістатися до дельфінарію «Оскар»?
Розважально-оздоровчий комплекс «Оскар» розташований в районі торгового центру «ТКС». Зручна транспортна розв'язка дозволяє мешканцям і гостям міста із легкістю дістатися до дельфінарію, не витративши при цьому зайвого часу і зусиль.
Доїхати до комплексу можна маршрутними рейсами №2 і №3 практично із будь-якої точки міста. Окремо варто нагадати про те, що «Оскар» функціонує на протязі усього року.
Детальна інформація про розклад розважальних вистав і оздоровчих сеансів розміщена на офіційному сайті дельфінарію.