Skip to main content
СУЧАСНИЙ 3D КІНОТЕАТР

Злата

Просторий комфортабельний зал, новітнє технічне оснащення і кращі прем'єри - все це об'єднує в собі комплекс «Злата», двері якого гостинно відкриті для кожного відвідувача, який бажає зануритися в чарівний світ сучасного кінематографа.

Інфраструктура

Кінотеатр «Злата» знаходиться в центральній частині міста поблизу паркової зони. У вечірній час комплекс підсвічується за допомогою штучної ілюмінації, що вигідно виділяє його на тлі навколишніх будівель.
В інфраструктуру кінокомплексу входить фойє, каса, гардероб, два зали для глядачів, туалетні кімнати і різноманітні службові приміщення. Перед початком сеансу, кожен бажаючий має можливість замовити стаканчик попкорну і колу, якими можна поласувати в процесі перегляду фільму.
Головною візитною карткою кінотеатру «Злата» Трускавець є його ультрасучасні та комфортабельні зали, розрахований на 330 та 106 місць. Незалежно від кліматичних умов, за допомогою системи кондиціонування в ньому підтримується постійна і оптимальна для глядачів температура. До зали ведуть два входи. Місця в ньому розташовані в декілька поздовжніх (паралельних один одному) рядів. Завдяки м'яким і зручним кріслам з високою спинкою, що мають регульований кут нахилу, глядачі не зазнають ні найменшого дискомфорту під час кіносеансу.
Високоякісна кінопроекція, електронна система освітлення і вражаючі звукові ефекти гарантують повноцінне занурення в атмосферу фільму. На окрему увагу заслуговує широкоформатний увігнутий екран з перламутровим покриттям, який забеспечує максимальну якість картинки. Його унікальні властивості дозволяють проектувати на полотно будь-який з існуючий форматів зображення без втрати його якості.

Афіша «Злата» Трускавець

Кінотеатр «Злата» - це не тільки комфортна інфраструктура і висока якість обслуговування, але й останні прем'єри світового кінопрокату. В афіші комплексу присутні фільми найрізноманітніших жанрів - від популярних блокбастерів до дитячих і сімейних картин. Оптимальний розклад кіносеансів дозволяє кожному бажаючому повною мірою насолодитися улюбленим фільмом у будь-який зручний для нього час.
В окремому порядку варто зазначити той факт, що комплекс «Злата» Трускавець входить в десятку кращих кінотеатрів в Україні. Відвідавши його хоча б один раз, кожен його гість отримає масу незабутніх і яскравих вражень та обов'язково захоче повернутися сюди знову зі своєю сім'єю або друзями. Кінотеатр Злата наш партнер, тому для усіх гостей вілли Юзя на відвідування кіно діє знижка.